Telefon : +9 0544 259 85 39 |

info@mikatasarim.com

Bayilik Sistemi

Nedir bu BAYİLİK SİSTEMİ ?

Web Sitesi yapmayı bilmenize gerek yok. Sizin taşeron firmanız olarak tüm işi üstleniyoruz. Tasarım, kodlama ve diğer tüm hizmetlerde sizin adınıza çalışıyor ve çalışmaların altındaki imza bölümünde sizin isim veya firma adınızı kullanıyoruz. Böylelikle ” Mika Web Tasarım Hizmetleri ” kalitesini yaptığınız tüm işlerde göstermiş oluyorsunuz.

NEDEN BUNU YAPIYORUZ?

Çünkü artık web tasarımcı aramanıza ve firma firma dolaşmanızı istemiyoruz. Kalite olarak üst düzeyde çalışıyor ve aklınıza gelmeyecek birçok şeyi önceden düşünüyor ve uyguluyoruz. Diğer bir deyişle Web tasarımda Bayilik sistemine geçerek Seri üretime başlamış oluyoruz.

KALİTE DÜŞER Mİ?

Tabi ki “Hayır” çünkü tasarımların hepsi kendi elimizden çıkıyor ve fiyat ayırt etmeksizin tüm tasarımlarda aynı özeni gösteriyoruz. Tasarımlarımız bizim aynamızdır.

HİÇ BİLGİM YOK BAYİ OLABİLİR MİYİM?

Bayilik sistemini de bu yüzden başlattık. Herkesin Web tasarım, Grafik vb konularda bilgisi olmak zorunda değil. Tüm işlemi zaten firmamız yapıyor. Yapmanız gereken sadece ürünü pazarlamak.

BAYİLİK SİSTEMİNDE ÖDEMELER NASIL?

Bayilik sisteminde ödemeler öncelikli olarak bize aktarılmaktadır. Bize gelen ödemeden sonra işlemler başlar ve işlemlerin başlayıp müşteriye teslim edilmesine kadar yapılacak (web sitesine göre) Maksimum 15 gün sürebilir. Projenin tamamlanıp müşterinin ” Tamam Onaylıyorum, Web sitem anlaştığım ve isteğim gibi olmuş.” dediğinde bayilik anlaşmasında verilen hesap numarasına havale yapılır. Böylelikle hem işin kalitesi artar hemde güvenilirlik açısından problem yaşanmamış olur.

BAYİLİK İÇİN ÖN ÖDEME & MASRAF YAPIYOR MUYUZ?

Sizlerden istediğimiz sadece pazarlama ve yeni mutlu müşteriler.. Bu yüzden bunların dışında hiçbir ek ücret, bayilik ödemesi, masraf gibi ücretler talep etmiyoruz.

 

Bayilik Başvuru için İletişim Menüsünden Bize Ulaşın.

Sanatçı Fiyatları
çerkezköy evden eve
çerkezköy satılık arsa kapaklı satılık arsa tanıtım filmi fiyatları